آبی تِک | زندگی بر مدار امنیت
No products in the cart.

روش‌های ارسال کالا​

روش های ارسال

روش‌های ارسال کالا

فرقی نمی‌کند در کدام شهر هستید، با عضویت در سایت آبی‌تک می‌توانید به تنوع بالایی از محصولات حفاظتی و نظارت تصویری دسترسی پیدا کنید. آبی‌تِک در تهران، سفارش کاربران گرامی را از طریق پیک شهری و در مدت زمانی کمتر از ۲ ساعت ارسال می‌کند. سفارش سایر نقاط ایران نیز از طریق روش‌های پست، تیپاکس و باربری‌های مورد اعتماد به دست مشتریان خواهد رسید.

میانگین زمانی پردازش سفارشات پس از تایید نهایی کارشناسان آبی‌تِک، حدود ۴۰ دقیقه خواهد بود. سفارش‌های ارسالی شهر تهران در بازه زمانی ١ تا ۲ ساعته و سفارش سایر شهرها نیز بر حسب مقصد تعیین‌شده، بعد  از ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری تحویل داده خواهند شد.

سفارش‌های ثبت‌شده در فروشگاه اینترنتی آبی‌تک، با توجه به نوع باربری آن‌ها در بازه‌های زمانی مختلفی ارسال می‌شوند. اگر سفارش‌های پست تا ساعت ١۲، تیپاکس تا ساعت ١۴ و باربری تا ساعت ١۷ هرروز نهایی شده باشند، در همان روز به شرکت باربری مورد نظر تحویل داده می‌شوند؛ اما در صورتی‌که سفارش‌ها بعد از این ساعت‌ها نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل داده خواهند شد.

شما می‌توانید هر کدام از روش‌های بالا را هنگام ثبت سفارش در سایت آبی‌تِک انتخاب کنید. در نظر داشته باشید، درصورت انتخاب سرویس باربری و تیپاکس، باید کرایه آن را بعد از دریافت سفارش به شرکت تیپاکس پرداخت کنید، هم‌چنین دقت کنید که شهر مقصد سفارش، دارای شعبه تیپاکس باشد. برای اطلاع از نمایندگی‌های تیپاکس به لینک زیر مراجعه کنید:


tipaxco-min