آبی تِک | زندگی بر مدار امنیت
No products in the cart.

درخواست نصب دوربین مداربسته [ خدمات نصب و اجرا ]

درخواست نصب دوربین مداربسته

امروزه با توجه به افزایش تنوع دوربین‌های مداربسته و سایر سیستم‌های حفاظتی، انتخاب یک سیستم ایده‌آل و کاملاً مناسب که پاسخگوی کلیه نیازها و شرایط محیطی مختلف باشد، نیاز به کارشناسی و طراحی استاندارد و اصولی دارد. مشاوره و استفاده از نظرات کارشناسی و تخصصی در زمینه نصب دوربین‌های مداربسته، علاوه بر اینکه انتخاب یک سیستم مداربسته ایده‌آل و منطبق با نیازهای کاربر را ایجاد می‌نماید، مزایا دیگری نیز دارد:

۱. استفاده از محصولات اصل و با کیفیت بالا

۲. خدمات پس از فروش معتبر در سراسر کشور

۳. تعرفه یکسان خدمات نصب و راه‌اندازی

۴. شبکه نمایندگی نصب و اجرا در سراسر کشور

نصب دوربین مداربسته در ۳ مرحله

ثبت درخواست

مشاوره و کارشناسی

نصب و راه‌اندازی

شرکت آبی‌تِک با داشتن تجربه انجام موفق بیش از هزاران پروژه نصب و راه‌‎اندازی دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های نظارت تصویری در سراسر کشور، آماده انجام پروژه‌های اداری، مسکونی، فروشگاهی، تولیدی، مدارس، سالن‌های ورزشی و سایر مکان‌های مورد نیاز می‌باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص نصب دوربین مداربسته و یا سایر سیستم‌های حفاظتی دارید، کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرم درخواست نصب دوربین مداربسته

درخواست خدمات نصب

به چه مواردی نیاز دارید؟

نمونه پروژه‌های گروه آبی‌تِک

توانایی اجرای صحیح و اصولی پروژه‌های نظارتی و حفاظتی، امری است که تاثیر مستقیم بر کیفیت استفاده از پروژه توسط مشتری خواهد گذاشت. گروه آبی‌تِک در طول سالیان گذشته، افتخار ارائه خدمات به شرکت‌ها، نهادها، مجتمعات مسکونی و … در سراسر کشور را داشته است. لذا تجربه ما، گواه کیفیتی است که مشتریان پس از انتخاب ما از آن بهره‌مند خواهند شد.

پتروشیمی بندر خشک
اجرای پروژه بزرگ بندر خشک با بیش از ۷۰ دوربین مداربسته
کارخانه بزرگ یزد پلیکا
اجرای کامل سیستم نظارتی با بیش از ۱۰۰ دوربین مداربسته
رستوران‌های زنجیره‌ای شیلا
همکاری در اجرای پروژه نظارتی در شعبات مختلف با بیش از ۱۵۰ دوربین مداربسته
Previous
Next

نمونه‌ای از پروژه‌ای انجام‌شده تاکنون

پروژه‌های تجاری

پروژه‌های مسکونی

پروژه‌های تولیدی

پروژه‌های دولتی

چرا آبی‌‎تِک را انتخاب کنیم؟!!

۱ + سال
مدت حضور در صنعت حفاظتی​
۱ +
تعداد شهرهای تحت پوشش
۱ +
تعداد پروژه‌های انجام شده
% ۱ +
میزان رضایت مشتریان

مدارک و گواهینامه‌ها

عضو اتحادیه سیستم‌های حفاظتی و نظارتی

نشان تجاری ثبت شده در ایران

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

سوالات متداول

هزینه‌های انجام پروژه به طور کلی تابع اندازه پروژه شما، اقلام مورد نیاز برای نصب و هزینه اقلام مصرفی است و تنها بعد از انجام کارشناسی و مشاوره به صورت تقریبی قابل تعیین است. اما این اطمینان را به شما می‌دهیم که کارشناسان ما پس از بررسی پروژه شما، منصفانه‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

خیر؛ آبی‌تِک علاوه بر نصب و راه‌اندازی پروژه‌های امنیتی، می‌تواند اقلام مورد نیاز برای پروژه شما را هم فراهم کند و هزینه آن را به صورت جداگانه دریافت نماید. در این صورت شما مشتری گرانی هیچ نگرانی در خصوص کیفیت اقلام و یا حتی تهیه آن‌ها نخواهید داشت و صفر تا صد پروژه شما توسط گروه آبی‌تِک به انجام می‌رسد.

جای هیچ نگرانی وجود ندارد! کارشناسان فنی ما می‌توانند مشاوره‌های لازم را در این خصوص به شما ارائه دهند.

بسته به اندازه و چگونگی اجرای هر پروژه، زمان اجرای آن می‌تواند متغیر باشد. اما مشتریان گرامی این اطمینان را داشته باشند که پروژه‌های آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن توسط آبی‌تِک به انجام خواهد رسید.

بله؛ علاوه بر نصب و راه‌اندازی پروژه‌های امنیتی خود، می‌توانید برای تعمیر و نگهداری این پروژه‌ها و انجام سرویس‌های دوره‌ای به آبی‌تِک اعتماد کنید.