درباره آبی تِک

به آبی‌تِک خوش آمدید! ​

آبی‌تِک، فروشگاه تخصصی سیستم‌های حفاظتی و نظارت تصویری است. در این فروشگاه اینترنتی می‌توانید به گستره‌ای از انواع دوربین مداربسته، دستگاه‌ ضبط ویدئویی، سیستم‌ اعلام سرقت اماکن، دزدگیر و لوازم جانبی مربوط به آن‌ها مانند سیم، کابل و… دسترسی داشته باشید. 
امروزه بررسی‌های انجام‌شده نشان می‌دهد، خرید و فروش سیستم‌های امنیتی، با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی هر جامعه متغیر است و کشورهایی که از نظر اقتصادی در شرایط نابه‌سامانی قرار دارند، بیشتر از سایر مناطق از این سیستم‌ها استفاده می‌کنند. دلایل بسیاری باعث رشد روزافزون سیستم‌های حفاظتی و امنیتی در ایران و سایر نقاط جهان شده است. برخی از این دلایل عبارتند از:

ـ پیشرفت تکنولوژی؛
ـ افزایش بزه‌کاری‌های اجتماعی مانند سرقت و مزاحمت؛
ـ کاهش قیمت سیستم‌های حفاظتی و نظارتی نسبت به سال‌های ابتدایی عرضه آن‌ها؛
ـ قدرت بازدارندگی این محصولات از وقوع جرم و سرقت؛
ـ امکان مشاهده زنده تصاویر دوربین‌های مداربسته از طریق گوشی‌های هوشمند بدون محدودیت زمان و مکان
ـ و الزامات قانونی در استفاده از سیستم‌های نظارت تصویری در مجتمع‌های تجاری و فروشگاه‌ها

وقتی صحبت از انتخاب محصولی صنعتی مانند دوربین مداربسته می‌شود، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند، مسئولیت این انتخاب را به متخصصان کاربلد واگذار کنند. برخی خود را به نزدیک‌ترین فروشگاه محلی می‌رسانند تا از فروشنده آن بخواهند تا به انتخاب خود برندی را به آن‌ها معرفی کند. برخی نیز ترجیح می‌دهند از دوستانی که قبلا این نوع دوربین را خریداری کرده‌اند، پرس‌وجو کنند. در این میان، مشکلات بسیاری برای انتخاب و نصب سیستم‌های حفاظتی و نظارت تصویری وجود دارد. مشکلاتی چون:

ـ عدم تنوع محصولات فروشندگان محلی؛
ـ نداشتن دانش تخصصی فروشندگان درباره محصولات صنعتی؛
ـ اصرار فروشندگان محلی به فروش یک محصول خاص؛
ـ فروش محصولات فاقد گارانتی و برند معتبر؛
ـ عدم پاسخ‌گویی فروشنده پس از فروش محصول یا اتمام پروژه؛
ـ کابل‌کشی و نصب ناشیانه سیستم‌ها و ایجاد مشکلاتی برای برق ساختمان و…
ـ و خودداری فروشندگان از ارائه خدمات پس از فروش بنا بر دلایل غیرواقعی

همه این مشکلات سبب شد تا مشتریان، در جستجوی راه امن‌تر و کم‌هزینه‌تری برای انتخاب محصولات صنعتی باشند و خرید اینترنتی از فروشگاه‌های تخصصی را به دلیل داشتن مزایای ویژه‌ای به خرید سنتی ترجیح دهند. مزایایی چون:

ـ مشورت با کارشناسان متخصص؛
ـ دسترسی بدون محدودیت به انواع محصولات از برندهای معتبر ایرانی و خارجی؛
ـ شبکه گسترده خدمات پس از فروش معتبر در سراسر کشور؛
ـ امکان مقایسه، بررسی، مشاهده و انتخاب دقیق کالا بر اساس نیاز واقعی
ـ و قیمت منصفانه کالاها

ما در آبی‌تِک باور داریم که روش مطمئن‌تری برای خرید محصولات صنعتی وجود دارد. ما بر «حمایت صادقانه» از مشتری تمرکز داریم؛ روشی ارزشمند که در آن، مشتری می‌تواند به جای خریدی نامطمئن، بدون نیاز به مراجعه حضوری، از ساده‌ترین مشاوره‌ها برای انتخاب دقیق محصول یا خدمات متناسب با نیاز خود بهره‌مند شود و با حمایت حداکثری ما در تمام مراحل خرید و خدمات پس از فروش در زمان و هزینه‌های خود سود کند و انتخابی دقیق و آگاهانه داشته باشد. ما خوش‌حال هستیم که از طریق معرفی کامل محصولات و لوازم جانبی مورد نیاز و ارائه دسته‌بندی‌های متنوع از آن‌ها، نمایش نمونه تصویر دوربین‌های مداربسته، مشاوره فنی، شبکه گسترده خدمات نصب، تعمیر و گارانتی در سراسر کشور از شمال تا جنوب و شرق تا غرب، مقالات آموزشی و راهنما، اطلاع‌رسانی تمام مراحل خرید، گارانتی به مدت طولانی و پیشنهاد تجهیزات مورد نیاز محصولات، فرآیند انتخاب و خرید را برای همه مشتریان آسان کرده‌ایم تا آن‌ها بتوانند در نهایت صرفه‌جویی در زمان و هزینه، به خرید مطلوب خود دست یابند. این شاید مهم‌ترین چیزی باشد که فروشگاه اینترنتی آبی‌تِک را از رقبای خود متمایز کرده است. تدوین واژه‌نامه اصطلاحات فنی و تخصصی محصولات نیز امکان دیگری است که مجموعه آبی‌تِک با هم‌دلی و تلاش خستگی‌ناپذیر خود به صورت اینترنتی در اختیار مصرف‌کننده نهایی و همکاران عزیز قرار داده است.