دوربین کودک
رونمایی از سری جدید دوربین‌های کودک

خانواده‌هایی که فرزند خردسال دارند، خوب می‌دانند که اگر کودک خوب بخوابد، همه خانواده خوب می‌خوابند! اگر کودک شما به نور یا صدا حساس است و هربار که وارد اتاق او می‌­شوید از خواب بیدار می‌­شود، می­‌توانید با دوربین کودک، از دور خواب کودک خود را تماشا کنید. هم­چنین اگر کودک شما وابسته است و می­‌خواهید او را به تنها خوابیدن در اتاقی دیگر عادت دهید، یا اگر شاغل هستید و کودک خردسال خود را به پرستار سپرده‌­اید، اگر مرتب در سفر هستید و برای کودک خود دلتنگ می‌­شوید یا ترجیح می‌­دهید در آشپزخانه به کارهای خود مشغول باشید و بازی کردن کودک خود را در اتاقی دیگر تماشا کنید، دوربین و پیجر اتاق کودک، بهترین انتخاب برای شماست.

اخیرا کمپانی Arlo از سری جدید دوربین‌های کودک خود رونمایی کرده است که طراحی بامزه و متفاوتی دارند. کمپانی آرلو، در زمینه تامین امنیت خانه‌های هوشمند فعالیت دارد و شرکتی خلاق در تولید و طراحی دوربین‌های مدار‌بسته محسوب می‌شود.

این سری از دوربین‌های Baby camera که مخصوص نظارت بر اتاق‌های کودک طراحی شده‌اند، شکلی کودکانه دارند، اما اگر به مشخصات فنی آن‌ها نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که با دوربین‌های توانمند و هوشمندی روبه‌رو هستیم. در ادامه به چند نمونه از قابلیت‌های منحصربه‌فرد این دوربین‌های دوست‌داشتنی اشاره می‌کنیم:

۱. پخش موسیقی به‌صورت هوشمند:

این دوربین کودک‌ با پخش موسیقی، لالایی یا صدای ضبط‌شده شما، کودک را برای خوابی آرام آماده می‌کنند. شما می‌توانید از قبل، زمانی را برای پخش موسیقی توسط این دوربین‌ها تعیین کنید یا تنظیم کنید که چه ساعتی موسیقی قطع شود.

‌‌‌۲. چراغ خواب هوشمند:

این دوربین کودک‌ قابلیت تبدیل به چراغِ شب دارند. شما می‌توانید بدون وارد شدن به اتاق کودک، رنگ و دمای نور این چراغِ خواب را تنظیم کنید.

۳. ‌‌سنسور هوا:

قابلیت سنجش دما، رطوبت، VOC (گاز های سمی موجود در هوا) از امکانات دیگر این دوربین کودک است، به‌گونه‌ای که اگر میزان هر کدام از گازها بیش‌ از حد مجاز باشد، هشدار می‌دهد.

‌‌‌‌۴. تشخیص گریه کودک:

این دوربین می‌تواند صدای گریه‌ی کودک را به‌صورت هوشمند تشخیص دهد و با هشدار شما را باخبر سازد.

‌‌‌‌‌‌‌‌از قابلیت‌های دیگر این دوربین کودک، می‌توانیم به تشخیص حرکت و صدا، مکالمه دوطرفه و حالت دید در شب پیشرفته اشاره کنیم، هم‌چنین این دوربین‌ها با دستیار هوشمند گوگل، الکسا و سایر دستیار‌‌های هوشمند سازگاری کامل دارند.

‌دوربین‌های کودک کمپانی آرلو، پس از رونمایی با استقبال خوبی از طرف کاربران مواجه شد و هم‌اکنون با قیمتی نزدیک به ۲۰۰ دلار از طریق فروش‌گاه‌های معتبر طرف قرارداد با کمپانی به‌ فروش می‌رسند.

کاربران عزیز، شما می‌توانید دوربین‌های کودک آبی‌تِک را به همراه تست تصویر، از این‌جا مشاهده کنید.